Czy można żyć bez planu? Można! Można stawiać na spontan i wierzyć, że co ma być to będzie. Można mówić stanowcze „nie” stawianiu celów, realizacji planów i dbaniu o swój rozwój w każdej dziedzinie życia. Można. Można też zadbać o swoje priorytety i wykorzystywać czas w 100%. 

Wyobraź sobie, że realizujesz swoje cele, osiągasz sukcesy. Wyobraź sobie, że jesteś zmotywowany i nie odkładasz zadań na później. Konsekwentnie realizujesz swoje plany, dzięki czemu w Twoim życiu spokój i harmonia wypierają chaos i niszczący stres. W jakim nastroju wtedy zaczynasz każdy dzień? Nagle jest spokojniej, ciało staje się rozluźnione, a na Twojej twarzy maluje się uśmiech? 

Zapraszam Cię do udziału w szkoleniu, podczas którego pokażę Ci, w jaki sposób usprawnić zarządzanie swoim czasem, sobą i zadaniami.


Kurs online Zacznij Działać

                               Kurs ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Moim celem było stworzenie wartościowej propozycji rozwojowej, która będzie dostępna w dowolnym miejscu i porze, aby uczestnicy mogli godzić rozwój z codziennymi obowiązkami. 

W ramach tego kursu będziesz miał dostęp do nagrań video oraz szczegółowo omawianych przeze mnie prezentacji. Nieodłącznym elementem jest workbook, który możesz wydrukować i wykorzystywać do opracowania swojego planu działania. Dodatkowo dzięki kontaktowi ze mną i innymi uczestnikami kursu otrzymasz porcję inspiracji, motywacji i wsparcia.

E-kurs został opracowany tak, abyś w odpowiedniej kolejności realizował poszczególne moduły. Każda z lekcji jest kolejnym krokiem w kierunku opracowania celu, planu działania i takiego systemu zarządzania czasem, które uwzględniając specyfikę Twoich wyzwań oraz codzienny harmonogram, zapewnią Ci sukces. Jestem przekonana, że moje metody pomogą Ci w sukcesywnym działaniu już od pierwszego tygodnia. Sama przekonałam się, że dzięki realizacji takiego systemu szkoleniowego można osiągnąć efekty, o których marzy się przez całe lata i potwierdzają to moi klienci.

 

Program kursu ZACZNIJ DZIAŁAĆ dotyczy wiedzy i narzędzi z zakresu motywacji, kształtowania nawyków oraz efektywnego systemu zarządzania zadaniami, projektami i realizacji celów. Kurs skierowany jest do osób, które:

 • chcą zacząć skutecznie realizować swoje cele
 • potrzebują praktycznych narzędzi, a nie nudnych teorii lub magicznych metod
 • w natłoku spychają swoje potrzeby i ambicje na dalszy plan i wieczne „później”
 • mają do siebie żal, po kolejnych nie udanych próbach realizacji postanowień
 • odczuwają brak motywacji
 • chcą przestać powtarzać „nie mam czasu”
 • marzą o zmianie swoim życiu zawodowym lub prywatnym
 • chcą lepiej zarządzać swoim czasem i swoją energią.
workbook


Skuteczne narzędzia

Każda z lekcji e-kursu zawiera narzędzia, dzięki którym zadbasz o organizacje swojego życia. Dowiesz się, jak wspierać samego siebie w realizowaniu celów, układaniu planów i zarządzaniu swoim życiem. Przygotowałam dla Ciebie sposoby, które można z łatwością wprowadzić w codzienną rutynę i szybko zauważyć efekty. Dzięki moim technikom stworzysz taki system, który w 100% będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Praktyczne techniki
Zaprezentuję Ci strategie, które zmienią Twoje życie, oszczędzą czas i zapewniają poczucie satysfakcji. Wesprę Cię w realizacji Twojego potencjału, abyś mógł osiągnąć to, co dla Ciebie najważniejsze. Opowiem Ci o technikach, które wykorzystałam realizując swoje cele zawodowe i prywatne, a także podzielę się z Tobą sztuczkami, które motywują moich zawodników.

Dotychczasowe doświadczenia
Opowiem Ci o najczęściej popełnianych błędach oraz trudnościach napotykanych na drodze do sukcesu. Przedstawię Ci niezawodne sposoby, jak sobie z tymi wyzwaniami i pokusami radzić.  

Najnowsze sposoby
Listy zadań i tablice motywacyjne to w dzisiejszych czasach za mało. Dlatego zaprezentuję Ci nowoczesne techniki. które pomogą zorganizować Twoją pracę nad celem, ale sprawdzą się w kryzysowych momentach, kiedy doświadczysz spadku motywacji, braku energii i poczucia frustracji.  Otrzymasz ode mnie specjalnie opracowane przeze mnie ćwiczenia, arkusze i tabele, które będą Ci  towarzyszyć jeszcze długo po zakończeniu kursu.  

Wykorzystamy wszystkie te techniki, aby zadbać o Twój rozwój i realizację celów.

Pakiet kursu ZACZNIJ DZIAŁAĆ zawiera:

 • 6 modułów tematycznych, 24 lekcje w formie nagrań i plików pdf 
 • roczny dostęp do wszystkich materiałów audio, video prezentacji 
 • materiały pdf do pracy własnej do pobrania i wydruku 
 • dostęp do zamkniętej, moderowanej grupy z inspiracjami, dodatkowymi materiałami video ćwiczeniami 
 • Follow upy po ukończeniu kursu, które będą wspierać Twoje zmiany
 • wsparcie eksperta – będę z Tobą w kontakcie mailowym przez cały czas trwania kursu
 • mnóstwo praktycznej wiedzy, konkretnych sposobów, sprawdzonych narzędzi, które ułatwią realizowanie Twoich celów 
Zapraszam Cię do udziału w kursie ZACZNIJ DZIAŁAĆ. Zapisy już się rozpoczęły, możesz w każdej chwili przystąpić do szkolenia i zacząć spełniać swoje marzenia. Dostęp do kursu otrzymasz w dniu zaksięgowania się płatności na naszym koncie – kurs potrwa standardowo 4 tygodnie.