O mnie

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Piszę pracę doktorską z dziedziny emocji i motywacji.

Swoją skuteczność zawdzięczam ciągłemu rozwojowi, zgłębianiu wiedzy i poszukiwaniu nowych narzędzi. 

Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wzmacnianie klientów w drodze do realizacji ich celów oraz przekazywanie wiedzy psychologicznej. która pomaga w rozwiązywaniu problemów, to moja misja. Pracuję z osobami, które w zabieganej rzeczywistości, chcą osiągnąć szczęście nie rezygnując z siebie. 

Wierzę w to, że rozwój w jednej sferze życia wpływa na zmiany w innych obszarach naszego funkcjonowania. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia oparte o podejście poznawczo-behawioralne, pracę nad przekonaniami oraz budowanie samoświadomości klienta.

W 2017 roku, po 8 latach pracy z zawodnikami, uzyskałam nominację Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Od kilku lat, najskuteczniejsze techniki i narzędzia z psychologii sportu aplikuję w biznesie i sferze rozwoju osobistego. Prowadzę szkolenia i warsztaty stacjonarne, a także kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. 

Agnieszka Zając

kontakt

Telefon +48 603 188 133

Email: kontakt@upgarde-rozwoj.pl