Harmonijne schematy
- myśli, emocji i działania

Czyli jak osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię

Zapisz się na kurs
Dowiedz się więcej

Dlaczego warto przystąpić do kursu?


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"

- Carl Gustaw Jung


Trudno zarządza się tym, czego nie widać i kiedy emocje biorą górę nad racjonalnym myśleniem. Dlatego wykorzystaj tę szansę, by być bliżej siebie, by uwolnić emocje, które długo w Tobie zalegały.

Podczas kursu uświadomisz sobie swoje rany, wyparte emocje, niekonstruktywne schematy oraz przyjrzysz się temu co odbiera Ci energię. Dzięki temu pożegnasz ze swojego życia to co blokuje Twój potencjał i nauczysz się zaspakajać swoje potrzeby.

Ten kurs ułatwi Ci osiągnięcie harmonii emocjonalnej, w relacjach z innymi ludźmi i w relacji z samą sobą.


Czego się nauczę na tym kursie?

#1

Dowiesz się jak Twoje emocje i myśli, zwłaszcza te nieuświadomione wpływają na Twoje działania

#2

Zrozumiesz jak Twoja przeszłość wpływa na trudności w realizacji upragnionych celów

#3

Nauczysz się jak zadbać o swoją pozytywną energię i nie dopuszczać do jej wyczerpania

#5

#4

Zaczniesz rozróżniać zdrowe relacje
od tych toksycznych, w które
nie warto się angażować

#6

Wyrobisz nowe konstruktywne i wspierające Cię nawyki

Nauczysz się zarządzać swoimi emocjami

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 11 lekcji online

Każda z lekcji zawiera narzędzia związane z osiąganiem harmonii w różnym rozumieniu tego słowa. Program zbudowany jest tak, abyśmy przepracowali te sfery, które najmocniej wpływają na uczucie wewnętrznego spokoju. Pokażę Ci, jak rozstać się z przeszłością, jak zbudować wspierającą teraźniejszość i jak budować szczęśliwą przyszłość.

Urozmaicone narzędzia

Starałam się, aby każda lekcja była wypełniona przykładami i inspiracjami na rozwiązywanie trudnych sytuacji i skutecznymi sposobami, które sprawią, że wzmocni się Twoja wewnętrzna siła. Każda lekcja to nagrana video prezentacja, szczegółowo przeze mnie omawiana. Dodatkowo możesz pobrać arkusze pdf, które możesz wydrukować i korzystać z nich każdego dnia. Aby wygodnie wzmacniać swoje nowe nawyki otrzymujesz również nagrania audio, które możesz zapisać w swoim telefonie i mieć je zawsze pod ręką.


Skuteczne techniki

Ten kurs ma być dla Ciebie wsparciem w tworzeniu harmonijnego życia. Choć niektóre tematy mogą być wymagające, przepracowanie ich może okazać się krokiem milowym na Twojej szczęśliwej ścieżce życiowej.

Otrzymujesz roczny dostęp do platformy.

Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Piszę pracę doktorską z dziedziny emocji i motywacji.
Swoją skuteczność zawdzięczam ciągłemu rozwojowi, zgłębianiu wiedzy i poszukiwaniu nowych narzędzi. Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Wzmacnianie klientów w drodze do realizacji ich celów oraz przekazywanie wiedzy psychologicznej, która pomaga w rozwiązywaniu problemów, to moja misja. Pracuję z osobami, które w zabieganej rzeczywistości, chcą osiągnąć szczęście nie rezygnując z siebie.
Podczas szkoleń wykorzystuję narzędzia oparte o podejście poznawczo-behawioralne, pracę nad przekonaniami oraz budowanie samoświadomości klienta. Wierzę, że kluczowe jest połączenie procesów zachodzących między Ciałem, Umysłem i Duszą.